David Hasselhoff: Filmy a pořady, které musíte vidět!

David Hasselhoff Filmy A Pořady

Knight Rider

David Hasselhoff, pro mnohé navždy Michael Knight, si získal srdce diváků po celém světě právě díky seriálu Seriál, který se původně vysílal v letech 1982 až 1986, představil Hasselhoffa jako tajného agenta, bojujícího proti zločinu s pomocí technologicky vyspělého auta KITT. KITT, Pontiac Firebird Trans Am, nebyl jen autem, ale inteligentním a samostatně myslícím parťákem, který s Michaelem tvořil nezapomenutelnou dvojici. Knight Rider se stal fenoménem a z Hasselhoffa udělal hvězdu první velikosti. Ikonický seriál z 80. let si i dnes získává nové generace fanoušků a je důkazem nadčasovosti příběhu o boji dobra se zlem a síle přátelství, ať už mezi lidmi nebo mezi člověkem a autem.

Baywatch

David Hasselhoff, pro mnohé navždy známý jako Mitch Buchannon, se proslavil rolí plavčíka v kultovním seriálu Pobřežní hlídka (Baywatch). Seriál, který se natáčel v letech 1989 až 1999, sledoval osudy týmu plavčíků v Los Angeles a stal se celosvětovým fenoménem. Hasselhoff nejenže ztvárnil hlavní roli, ale podílel se i na produkci seriálu, čímž prokázal svůj zájem o projekt a přispěl k jeho ohromnému úspěchu. Pobřežní hlídka se stala jedním z nejsledovanějších televizních seriálů na světě a katapultovala Hasselhoffa mezi hvězdy. Jeho charisma, fyzická zdatnost a nezapomenutelný běh v červených plavkách z něj udělaly ikonu 90. let. Ačkoliv se od konce Pobřežní hlídky objevil v mnoha dalších filmech a seriálech, pro mnohé fanoušky navždy zůstane Mitchem Buchannonem, neohroženým plavčíkem s dobrým srdcem.

Pobřežní hlídka: Svatba na Havaji

David Hasselhoff, hvězda Pobřežní hlídky, si pro svou svatbu nemohl vybrat lepší místo než Havaj. Exotické ostrovy, kde se natáčela část seriálu, mu přirostly k srdci. Vzpomeňte si na ty ikonické scény, kdy Mitch Buchannon běží po pláži v červených plavkách! Hasselhoff se na Havaji cítil jako doma a atmosféra ostrovů dodala jeho svatbě nezapomenutelný nádech.

Ačkoliv se Pobřežní hlídka natáčela i v Kalifornii, Havaj má v seriálu speciální místo. Právě tam se odehrály některé z nejdramatičtějších záchranných akcí a romantických chvil. Pro Hasselhoffa, který se proslavil rolí Mitche, tak Havaj představoval jasnou volbu pro oslavu jeho lásky.

Název filmu/pořadu Rok vydání/zahájení Role Davida Hasselhoffa
Knight Rider 1982 Michael Knight
Baywatch 1989 Mitch Buchannon
Guardians of the Galaxy Vol. 2 2017 Sám sebe

Klik - život na dálkové ovládání

David Hasselhoff, pro mnohé z nás věčný Mitch Buchannon z Pobřežní hlídky, se stal ikonou akčních seriálů a filmů. Jeho tvář byla synonymem pro napětí, záchranu v poslední sekundě a samozřejmě pro plavky a běh zpomaleně. Ale Hasselhoff nebyl jen Mitch. Jeho kariéra je mnohem pestřejší a zahrnuje role v seriálech jako Knight Rider, kde propůjčil svůj hlas mluvícímu autu KITT, nebo v muzikálu Jekyll a Hyde, kde ukázal svůj pěvecký talent.

david hasselhoff filmy a pořady

Ať už ho milujete nebo nenávidíte, jedno se mu upřít nedá: David Hasselhoff je fenomén popkultury. Jeho seriály a filmy, často plné akce a humoru, oslovily miliony diváků po celém světě a staly se nedílnou součástí televizní historie. Jeho odkaz přetrvává dodnes a jeho tvář zůstává symbolem jedné éry.

SpongeBob v kalhotách: Film

David Hasselhoff, známý pro své role v seriálech "Knight Rider" a "Pobřežní hlídka", se objevil v nečekané roli v animovaném filmu "SpongeBob v kalhotách: Film" z roku 2004. Hasselhoff si zahrál sám sebe a stal se nečekaným hrdinou, který pomohl SpongeBobovi a Patrickovi na jejich misi.

Jeho ikonický běh po pláži v červených plavkách z "Pobřežní hlídky" se stal vtipným momentem filmu, kdy Hasselhoffova hruď posloužila jako improvizovaný člun pro SpongeBoba a Patricka. Hasselhoff se do role vrhnul s nadhledem a humorem, čímž potěšil dětské i dospělé diváky.

Jeho účast ve filmu "SpongeBob v kalhotách: Film" je důkazem jeho širokého záběru a ochoty bavit se u své práce. Hasselhoff se nebojí sebeironie a dokáže si udělat legraci i ze svých nejznámějších rolí, což z něj dělá sympatickou a oblíbenou osobnost.

Hop

David Hasselhoff, hvězda seriálů Knight Rider a Pobřežní hlídka, si za svou kariéru vyzkoušel i svět hudby. Ačkoliv je v České republice známý spíše svými hereckými výkony, v Německu se těšil velké popularitě i jako zpěvák. Jeho píseň "Looking for Freedom" se stala hymnou pádu Berlínské zdi a Hasselhoff si ji zazpíval i na Silvestra roku 1989 přímo u Braniborské brány.

Strážci galaxie 2

Ve filmu Strážci Galaxie 2 se objevuje postava Ega, kterou hraje Kurt Russell. Ego je mocná vesmírná bytost a také Peterův otec. Zajímavostí je, že režisér James Gunn původně zvažoval pro roli Ega Davida Hasselhoffa. Gunn je totiž velkým fanouškem Hasselhoffa a jeho tvorby, obzvlášť seriálu Knight Rider s ikonickým autem KITT. Dokonce mu nabídl i menší roli ve filmu, konkrétně cameo roli samotného Davida Hasselhoffa. Hasselhoff sice roli Ega odmítl, ale s radostí přijal cameo roli a objevil se ve filmu jako on sám v jedné vzpomínkové scéně Petera Quilla. V jedné scéně Peter dokonce Ega nazývá "Ziegfried", což je odkaz na roli Michaela Knighta, kterého Hasselhoff ztvárnil v seriálu Knight Rider. Tato humorná narážka potěšila fanoušky obou herců a stala se jednou z nezapomenutelných scén filmu.

david hasselhoff filmy a pořady

David Hasselhoff, král plážových běhů a bojovník proti zločinu s mluvícím autem. Jeho tvorba je jako bonboniéra - nikdy nevíte, jestli dostanete sladký Knight Rider, nebo nahořklý Baywatch.

Kung Fury

David Hasselhoff, král osmdesátkových akčních hrdinů, se proslavil hlavně díky seriálům Knight Rider a Pobřežní hlídka. Jeho charisma a nezaměnitelný styl ho katapultovaly do srdcí diváků po celém světě. Ačkoliv se Hasselhoff objevil v mnoha dalších filmech a seriálech, jeho spojení s retro estetikou osmdesátých let je nepopiratelné.

A právě na tuto nostalgickou vlnu vsadil i švédský akční komediální film Kung Fury z roku 2015. Snímek je nabitý odkazy na popkulturu, videohry a akční filmy osmdesátých let, a David Hasselhoff v něm ztvárnil nezapomenutelnou roli Hoff 9000, mluvícího auta, které je parťákem hlavního hrdiny. Jeho účast ve filmu není náhodná – Hasselhoffův hlas a jeho ikonický status z něj dělají perfektní volbu pro tento typ bláznivé komedie, která si s láskou utahuje z klišé akčních filmů jeho zlaté éry.

Ted 2

V pokračování komedie Ted 2 z roku 2015 se vracíme do světa mluvícího medvídka Teda a jeho nejlepšího přítele Johna. Tentokrát se Ted snaží dokázat u soudu, že je osobou s plnými právy, aby si mohl adoptovat dítě se svou novou manželkou Tami-Lynn. A kdo jiný by mu v této nelehké situaci mohl pomoci než jeho idol z dětství, David Hasselhoff?

Hasselhoff, známý především díky rolím v seriálech Knight Rider a Pobřežní hlídka, si ve filmu Ted 2 s chutí dělá legraci ze své hvězdné image. Jeho cameo je plné nadsázky a sebeironie, což jen umocňuje komediální potenciál filmu. Hasselhoff se s vervou pouští do role samého sebe, akčního hrdiny, který se ale ocitá v bizarních situacích po boku mluvícího medvídka.

Jeho účast ve filmu je pro fanoušky Pobřežní hlídky a Knight Ridera příjemným bonusem a zároveň vtipným komentářem k fenoménu celebrit a jejich vlivu na popkulturu. Hasselhoffův sebeironický humor a ochota zasmát se sám sobě dělá z jeho cameo ve filmu Ted 2 jeden z jeho nejvtipnějších filmových výstupů.

Young Sheldon

V seriálu "Young Sheldon" se mladý Sheldon Cooper, geniální ale společensky neohrabaný chlapec, často utíká do světa fantazie a televize. Ačkoliv se seriál odehrává v Texasu na konci 80. let, najdeme zde i zmínky o ikonách popkultury, které přesahují hranice času a místa. Jednou z nich je i David Hasselhoff, hvězda seriálů "Knight Rider" a "Baywatch". Sheldon, fascinovaný vědou a technikou, obdivuje inteligentní auto KITT ze seriálu "Knight Rider". Dokonce se snaží postavit si vlastní verzi KITT z dětské vysílačky a starého kola. Tato fascinace odkazuje na Hasselhoffovu popularitu v 80. letech a jeho vliv na mladou generaci. Sheldonův obdiv k fiktivnímu světu "Knight Ridera" ukazuje, jak moc televize a popkultura formovaly jeho dětství a ovlivnily jeho vnímání světa.

david hasselhoff filmy a pořady

Zpívej 2

David Hasselhoff, hvězda seriálů "Knight Rider" a "Pobřežní hlídka", se bohužel neobjevil ve filmu "Zpívej 2". Ačkoliv by jeho účast jistě potěšila fanoušky po celém světě, tvůrci se rozhodli pro jiné hvězdy a hudební styly.

Hasselhoff je známý nejen svými hereckými výkony, ale i hudební kariérou, která je obzvláště populární v německy mluvících zemích. Jeho hity jako "Looking for Freedom" nebo "Crazy for You" zněly na diskotékách po celém světě. Jeho účast ve filmu "Zpívej 2", který je plný hudebních čísel a známých hitů, by tak dávala smysl.

I když se Hasselhoff ve filmu neobjevil, fanoušci si můžou užít jeho ikonické role v seriálech "Knight Rider" a "Pobřežní hlídka", které jsou dodnes populární a reprízované po celém světě.

Zemeckis Family Christmas

Vánoční svátky u Zemeckisů slibují nejedno překvapení, obzvlášť když se do nich nečekaně připlete David Hasselhoff! Představte si tu kombinaci: vůně purpury, stromeček blikající všemi barvami a na gauči rozvalený Michael Knight se svým věrným KITTem. Nebo snad Mitch Buchannon, jak v červených plavkách popíjí svařák a zpívá koledy?

Fanoušci Davida Hasselhoffa by jistě zajásali nad takovou vánoční podívanou. A kdo ví, třeba by se do sváteční atmosféry zapojil i s legendárním hitem "Looking for Freedom", který se stal symbolem pádu Berlínské zdi. Zemeckisovi by jistě dokázali Hasselhoffovi připravit nezapomenutelné Vánoce plné humoru, akce a možná i trochy té nostalgie. Jen si představte ten potenciál: akční scény s KITTem uhánějícím zasněženou krajinou, napínavé pátrání po ztracených dárcích a dojemné momenty u krbu.

Ať už by vánoční speciál s Davidem Hasselhoffem u Zemeckisů vypadal jakkoli, jedno je jisté: byla by to jízda, na kterou by se nezapomnělo!

Piraně 3DD

David Hasselhoff, hvězda Pobřežní hlídky a Knight Ridera, se s vervou vrhnul do světa béčkových filmů a s humorem sobě vlastním si dělá legraci ze své hvězdné image. Dokazuje to i jeho role v hororové komedii Piraně 3DD, která je volným pokračováním kultovní Živé kořisti. Hasselhoff si zde s gustem zahrál sebe sama, a to v roli plavčíka, který má za úkol chránit návštěvníky akvaparku před krvelačnými piraněmi. Jeho sebeironický humor a nadsázka dodávají filmu na zábavnosti a dokazují, že se nebojí jít s kůží na trh.

david hasselhoff filmy a pořady

Hasselhoffův zářez v Piraně 3DD není ojedinělý. Herec se objevil v řadě dalších béčkových filmů, jako je například Megažralok vs. Kolos nebo Sharknado 3: Oh Hell No!. V těchto filmech si s chutí užívá role akčního hrdiny, i když s notnou dávkou sebeironie. Jeho účast v těchto projektech dokazuje, že si z filmového průmyslu nedělá těžkou hlavu a že si umí užít i méně vážné role.

David Hasselhoff: Pravda o mně

Mnoho lidí mě zná jako Michaela Knighta z Knight Ridera nebo jako Mitche Buchannona z Pobřežní hlídky. Tyto role mě katapultovaly do srdcí diváků a já jsem za to vděčný. Ale pravda o mně je mnohem pestřejší. Ano, miluju rychlá auta a krásné pláže, ale jsem také vášnivý zpěvák a muzikálový herec. Možná vás překvapí, že jsem měl úspěch na Broadwayi v muzikálech Jekyll a Hyde nebo Chicago. Hudba je moje celoživotní láska a skrze ni se můžu vyjádřit naplno.

Věřím, že je důležité se v životě nebát výzev a zkoušet nové věci. Proto jsem si zahrál i v komediích jako SpongeBob ve filmu: Houba na suchu nebo Strážci galaxie 2. Smích je kořením života a já se rád bavím. Ať už je to na pláži, na pódiu nebo před kamerou, vždy se snažím dát do toho všechno. To je ta pravá pravda o mně.