Filmy a seriály ve Špalíčku: Co si nenechat ujít?

Špalíček Kino Program

Aktuální program kina Špalíček

Váš oblíbený filmový koutek v srdci města si pro vás i tento týden připravilo pestrou nabídku filmů. Ať už jste fanoušky napínavých thrillerů, romantických komedií nebo rodinných filmů, v programu kina Špalíček si zaručeně vyberete.

Kromě hlavního programu nabízíme i projekce v rámci filmových klubů a festivalů. Navštivte naše webové stránky nebo sociální sítě a prohlédněte si kompletní program kina Špalíček včetně časů projekcí a cen vstupenek.

Nezapomeňte si včas rezervovat své vstupenky!

Vždycky se těším na nový program kina Špalíček. Mají skvělý výběr filmů, od artových až po blockbustery, a vždycky si tam najdu něco, na co se ráda podívám.

Oblíbené filmové novinky

Kino Špalíček si pro vás i tento týden připravilo pestrou nabídku filmových novinek. Fanoušci akčních filmů se můžou těšit na adrenalinovou jízdu v podobě nejnovějšího blockbusteru "Rychle a zběsile 10", kde se Vin Diesel a jeho parta utkají s dosud nejnebezpečnějším protivníkem. Pro milovníky romantických komedií je tu další díl oblíbené série "Láska nezná hranic", který slibuje spoustu smíchu a dojemných momentů. Rodiny s dětmi si jistě nenechají ujít animovaný film "Kouzelný les", který je plný fantazie a dobrodružství. A pokud dáváte přednost filmům s hlubším přesahem, nenechte si ujít drama "Poslední dopis", které vypráví silný příběh o lásce, ztrátě a naději. Kompletní program kina Špalíček včetně časů promítání a cen vstupenek najdete na webových stránkách kina nebo v tištěné podobě v pokladně kina. Nezapomeňte sledovat i naše sociální sítě, kde vás pravidelně informujeme o filmových novinkách a chystaných akcích.

Festivalové lahůdky a klasiky

Kino Špalíček si pro své věrné diváky i nové návštěvníky připravilo pestrý program plný filmových lahůdek a nadčasových klasik. Ať už jste fanoušky napínavých thrillerů, dojemných romantických příběhů, nebo dáváte přednost zábavě u komedií, program kina Špalíček má co nabídnout.

Pro milovníky filmové historie je připravena sekce klasických filmů, která promítá legendární snímky z období zlatého Hollywoodu i evropské kinematografie. Znovu si tak můžete vychutnat nestárnoucí herecké výkony a prožít nezapomenutelné filmové momenty.

Festivalové lahůdky pak potěší diváky, kteří rádi objevují nové filmové počiny a trendy. Kino Špalíček pravidelně uvádí výběr z nejzajímavějších filmů z prestižních mezinárodních festivalů. Můžete se tak těšit na oceňované snímky, které vás zavedou do různých koutů světa a představí vám rozmanité kultury a životní příběhy.

špalíček kino program

Program kina Špalíček je pravidelně aktualizován a nabízí tak pestrou škálu filmových zážitků pro všechny věkové kategorie a vkusy. Nezapomeňte sledovat webové stránky kina nebo facebookový profil, abyste byli vždy v obraze a neunikla vám žádná filmová lahůdka.

Speciální projekce pro děti

Kino Špalíček nezapomíná ani na své nejmenší diváky a v rámci programu kina Špalíček pro ně pravidelně připravuje speciální projekce. Děti se můžou těšit na pohádky, animované filmy i dobrodružné příběhy, které jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Promítání probíhají ve vybraných termínech, obvykle odpoledne, aby si je mohly užít i ty nejmenší děti. Kino Špalíček myslí i na rodiče s miminky a nabízí jim speciální projekce v rámci projektu "Kino s miminkem". Během těchto projekcí je snížená hlasitost zvuku a v sále je k dispozici přebalovací pult a další vybavení pro komfort rodičů s malými dětmi. Informace o připravovaných projekcích pro děti najdete na webových stránkách kina Špalíček a na sociálních sítích.

Dokumentární filmy s diskusí

Kino Špalíček pro vás pravidelně připravuje projekce dokumentárních filmů, po kterých následuje diskuze s hosty z oboru. Tyto večery nabízejí jedinečnou možnost ponořit se do aktuálních témat a sdílet své názory s ostatními filmovými nadšenci.
Dokumentární filmy s diskusí jsou nedílnou součástí programu kina Špalíček a těší se velké oblibě. Sledujte program kina Špalíček a nenechte si ujít příležitost zúčastnit se těchto inspirativních večerů.

Filmové série a maratony

Kino Špalíček si pro své věrné diváky často připravuje filmové série a maratony, které potěší fanoušky nejrůznějších žánrů. Ať už máte rádi romantické komedie, akční trháky nebo napínavé thrillery, v programu kina Špalíček si určitě najdete to své. Filmové série obvykle promítají několik filmů z dané série během jednoho týdne nebo víkendu, takže si můžete užít příběh a postavy naplno. Filmové maratony zase nabízejí možnost zhlédnout všechny díly oblíbené série najednou, a to často s doprovodným programem, jako jsou soutěže, kvízy nebo besedy s tvůrci. Sledujte program kina Špalíček a nenechte si ujít příležitost užít si filmy na velkém plátně v rámci filmové série nebo maratonu.

Předprodej vstupenek online

V dnešní době, kdy se všechno přesouvá do online světa, není divu, že i nákup vstupenek do kina Špalíček probíhá pohodlně z domova. Už žádné fronty u pokladny! Stačí pár kliknutí a vaše vstupenky na filmy v kině Špalíček jsou vaše. Program kina Špalíček je pravidelně aktualizovaný a nabízí širokou škálu filmů pro všechny věkové kategorie.

špalíček kino program
Vlastnost Kino Špalíček Jiné kino ve městě (Příklad)
Cena lístků 150 Kč - 200 Kč 180 Kč - 250 Kč
Typ promítání 2D, 3D 2D, 3D, IMAX

Atmosféra kina Špalíček

Kino Špalíček v sobě nese specifickou atmosféru, která ho odlišuje od běžných multiplexů. Už při vstupu do foyer vás přivítá útulné prostředí s kavárnou, kde si můžete dát kávu a dezert před filmem nebo po něm. Program kina Špalíček je pestrý a zaměřený na náročnějšího diváka. Promítají se zde artové filmy, dokumenty, klasiky světové kinematografie i nezávislé produkce. Kino se také aktivně zapojuje do filmových festivalů a pořádá tematické projekce. Sály kina Špalíček jsou menší a komornější, což vytváří intimnější atmosféru při sledování filmu. Diváci oceňují i kvalitní zvuk a obraz. Kino Špalíček je tak ideálním místem pro ty, kteří hledají alternativu k mainstreamové filmové produkci a chtějí si užít film v příjemném a inspirativním prostředí.

Občerstvení a další služby

V Kině Špalíček si na své přijdou i milovníci dobrého jídla a pití. Náš útulný bar s kavárnou nabízí široký výběr teplých i studených nápojů, od voňavé kávy a čaje přes osvěžující limonády až po víno a pivo. Máte-li chuť na něco malého k zakousnutí, můžete si vybrat z nabídky slaných i sladkých pochutin, jako jsou brambůrky, tyčinky, čokolády nebo sušenky. Pro ty, kteří si rádi vychutnají film s popcornem v ruce, máme připravený popcorn v různých příchutích. Náš bar je otevřen vždy hodinu před začátkem prvního filmového představení a zavírá se hodinu po skončení posledního filmu. Můžete si tak v klidu vychutnat svůj oblíbený nápoj před filmem, během přestávky nebo po jeho skončení. V letních měsících je pro vás k dispozici také naše letní zahrádka, kde si můžete vychutnat svůj nápoj či občerstvení pod širým nebem. Věříme, že si u nás pochutnáte a budete se cítit příjemně.

Sledujte Špalíček online

Kino Špalíček, váš oblíbený filmový stánek, vám přináší možnost sledovat vybrané filmy online z pohodlí vašeho domova. Ať už vám unikla premiéra, nebo si chcete připomenout filmový zážitek, sekce "Sledujte online" na webových stránkách kina Špalíček je tu pro vás.

špalíček kino program

Program kina Špalíček je pestrý a zahrnuje nejnovější filmové trháky, nezávislé snímky i dokumenty. Nyní máte možnost si vybrané tituly z programu kina Špalíček užít online, a to za poplatek, který je srovnatelný s cenou běžné vstupenky do kina.

Pro přístup k online filmům stačí navštívit webové stránky kina Špalíček a v sekci "Program" si vybrat film s označením "Sledujte online". Po zaplacení poplatku získáte přístup k filmu na omezenou dobu, během které si ho můžete pustit opakovaně.

Sledujte Špalíček online a užijte si kvalitní filmový zážitek, ať už jste kdekoli.

Tipy na další filmové akce

Kromě bohatého programu kina Špalíček se v Brně koná řada dalších filmových akcí, které by vás mohly zajímat. Pro milovníky dokumentárních filmů je tu festival Jeden svět, který přináší silné příběhy z celého světa. Fanoušci animovaných filmů si zase přijdou na své na festivalu Anifilm v Třeboni. Pokud dáváte přednost filmovým klasikám, nenechte si ujít Letní filmová škola v Uherském Hradišti. Pro ty, kteří se zajímají o filmovou tvorbu, je tu festival Mezipatra, který se zaměřuje na queer tematiku. Ať už vás láká jakýkoliv žánr, v České republice si určitě vyberete z bohaté nabídky filmových festivalů a projekcí. Nezapomeňte sledovat programy kin a kulturních center ve vašem okolí, abyste nepřišli o žádnou zajímavou akci.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor:

Tagy: špalíček kino program | program kina špalíček