Herci z filmu Jedeme na teambuilding utužují partu i mimo plac

Jedeme Na Teambuilding Herci

Nový film: Jedeme na teambuilding

S napětím očekávaný film "Jedeme na teambuilding" slibuje pořádnou dávku humoru a napětí. Tvůrci si pro nás připravili hvězdné obsazení, které zaručeně rozesměje i vyděsí. V hlavních rolích se představí ostřílení komediální matadoři i nové tváře českého filmu. Kdo přesně se objeví na plátně a jaké postavy ztvární, zatím zůstává tajemstvím. Prozradit můžeme jen tolik, že se můžeme těšit na nečekané zvraty, bizarní situace a pořádný chaos. Režie se ujal zkušený tvůrce, jehož jméno zatím zůstává pod pokličkou. Stejně tak datum premiéry je stále zahaleno rouškou tajemství. Fanoušci se tak musí obrnit trpělivostí a čekat na další informace.

Hvězdné herecké obsazení

Snímek "Jedeme na teambuilding" se může pochlubit opravdu hvězdným hereckým obsazením, které slibuje nezapomenutelnou podívanou. V hlavních rolích se představí ostřílení profesionálové jako i nadějné mladé talenty. Diváci se můžou těšit na komediální duo Jiřího Langmajera a Tomáše Matonohy, kteří ztvárňují dva kolegy z práce, kteří se navzájem nemohou vystát. Jejich vzájemné špičkování a trapasy slibují spoustu smíchu. Do role jejich šéfky, která se snaží udržet zdánlivý klid a pořádek, byla obsazena skvělá Simona Stašová. Mladou generaci zastupuje talentovaná Eliška Křenková a charismatický Jakub Prachař. Všichni herci se do svých rolí pustili s vervou a energií, což je na plátně znát. Chemie mezi nimi funguje na jedničku a diváci se tak můžou těšit na autentické a zábavné herecké výkony.

Režisér a scénárista v jednom

Snímek "Jedeme na teambuilding" v sobě nese zajímavou dvojroli, kterou ztvárnil jeden z herců. Nejenže se postavil před kameru, ale chopil se i režisérské taktovky a scénáře. Tato nelehká úloha vyžadovala notnou dávku kreativity, organizace a schopnosti přepínat mezi hereckým prožíváním a režisérskou vizí. Herec musel skloubit vlastní herecký výkon s pohledem tvůrce, který dohlíží na celek a usměrňuje své kolegy. Tato zkušenost mu jistě přinesla nový pohled na filmovou tvorbu a prohloubila jeho vztah k oběma profesím.

Ostatní herci filmu "Jedeme na teambuilding" se shodují, že práce s kolegou, který byl zároveň režisérem a scénáristou, byla obohacující a inspirativní. Jeho znalost scénáře a postav jim umožnila ponořit se hlouběji do svých rolí a lépe pochopit jeho vizi. Zároveň oceňovali jeho otevřenost k jejich nápadům a připomínkám, čímž vytvořil na place tvůrčí a přátelskou atmosféru.

Příběh z prostředí korporátu

Pro mnohé zaměstnance korporací zní spojení "jedeme na teambuilding" jako začátek bizarního filmu. A není se čemu divit. Představa nucené zábavy s kolegy, se kterými se vidět po pracovní době rovná spíše noční můře, není zrovna lákavá. A přesně o tom je film "Jedeme na teambuilding", komedie, která s nadsázkou a humorem ukazuje, jak takový firemní výlet může (a často také dopadne) katastrofálně.

jedeme na teambuilding herci

Herci filmu "Jedeme na teambuilding" se s nadšením chopili rolí, které jim umožnily ztvárnit stereotypy firemní kultury. Najdeme mezi nimi ostřílené manažery, snaživé nováčky i ty, kteří se na teambuildingu ocitli spíše omylem. Všichni se ale shodují, že natáčení bylo skvělou zábavou a že scénář jim byl až nepříjemně povědomý.

Film "Jedeme na teambuilding" tak není jen komedií pro pobavení, ale také trefnou satirou na firemní kulturu a teambuildingové aktivity, které se často míjí účinkem.

Teambuilding plný zvratů

S natáčením bláznivé komedie Jedeme na teambuilding se pojí spousta historek, které by vydaly na samostatný film. Herci se během natáčení ocitli v nejednom zábavném maléru, ať už šlo o improvizované kaskadérské kousky nebo o komické nedorozumění s místními obyvateli.

Jedna z nejvtipnějších historek se odehrála během natáčení scény u jezera. Herci měli za úkol zdolat lanový most, ale jeden z nich, z nechuti k výškám, se rozhodl most obejít. Jenže to by nesměl zapomenout, že má na sobě bezdrátový mikrofon, který jeho "tajnou" cestu ozvučil celému štábu. Režisér se nemohl udržet smíchy a scéna se musela opakovat, tentokrát už se všemi herci na mostě.

Ani natáčení v interiéru se neobešlo bez komplikací. Během scény v hotelovém pokoji se jeden z herců tak vžil do role, že nechtěně rozbil lampu. Naštěstí se nikomu nic nestalo a rozbitá lampa se stala vítaným zpestřením natáčecího dne. Herci se shodují, že natáčení filmu Jedeme na teambuilding pro ně bylo nezapomenutelným zážitkem plným smíchu a improvizace. A diváci se můžou těšit na komedii, která jim zaručeně zvedne náladu.

Teambuilding herců? To je jako zkoušet nacpat sopku do krabičky od sirek. Buď to bouchne, nebo to nedává smysl.

Srovnání teambuildingových aktivit
Aktivita Cena Vhodné pro začátečníky Počet účastníků
Úniková hra Střední Ano 4-6
Paintball Vyšší Ano 8+
Kurz vaření Vyšší Ano 6-12

Komedie s prvky dramatu

Na place filmu "Jedeme na teambuilding" to vřelo humorem i napětím. Herci, ač zvyklí na hraní rolí, se ocitli v situacích, které jako by vypadly ze scénáře. Mezi natáčením se odehrávaly momenty plné smíchu a uvolněné atmosféry, ale také chvíle, kdy se museli poprat s náročnými scénami a emocemi.

jedeme na teambuilding herci

Pro herce představoval film "Jedeme na teambuilding" zajímavou výzvu. Komediální žánr jim byl blízký, ale prvky dramatu dodávaly jejich postavám hloubku a komplexnost. Museli najít rovnováhu mezi humorem a vážností, aby divákům nabídli autentický zážitek.

I přes náročné natáčení si herci pochvalovali přátelskou atmosféru na place. Vznikla mezi nimi silná pouta a sdílené zážitky jim pomohly vytvořit uvěřitelné charaktery. Právě tato synergie mezi herci je patrná i na plátně a dodává filmu "Jedeme na teambuilding" jeho nezaměnitelný šarm.

Premiéra a distribuce filmu

Film "Jedeme na teambuilding" se natáčel v průběhu léta 2023 v malebných kulisách Krkonoš. Premiéra v českých kinech je naplánována na 1. února 2024. Distributorem filmu pro Českou republiku a Slovensko je společnost Bioscop. Snímek se bude ucházet o přízeň diváků také na filmových festivalech, a to jak v České republice, tak i v zahraničí. O případném uvedení filmu na streamovacích platformách zatím nebylo rozhodnuto. V hlavních rolích se představí známé tváře českého filmu a televize, jako například Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Ondřej Sokol a Tereza Rážová. Film slibuje vtipnou a zároveň inteligentní zábavu pro celou rodinu.

Očekávání kritiků a diváků

Před uvedením filmu "Jedeme na teambuilding" panuje mezi kritiky i diváky značná zvědavost. Komedie, slibující humor z prostředí firemních teambuildingů, vzbudila pozornost díky hvězdnému obsazení, v němž se objevují jak ostřílení komediální herci, tak i nové tváře českého filmu. Kritici oceňují zejména originální námět, který se dotýká aktuálního fenoménu firemní kultury a s ním spojených klišé. Zároveň vyjadřují naději, že film nabídne inteligentní humor a vyhne se laciným vtípkům. Diváci se těší na oddychovou komedii, u které se zasmějí vlastním pracovním zkušenostem a zároveň se ztotožní s postavami, které se ocitnou v netradičních situacích. Velká očekávání jsou vkládána do hereckých výkonů, zejména do komické dvojice, kterou ztvárňují Bolek Polívka a Jiří Langmajer. Zda film naplní očekávání a stane se hitem letošní sezóny, ukážou až reakce po premiéře.

jedeme na teambuilding herci

Zajímavosti z natáčení

Během natáčení filmu "Jedeme na teambuilding" se herci a štáb stali na několik týdnů jednou velkou rodinou. Společně trávili dlouhé hodiny na place i mimo něj, a tak není divu, že se zrodilo mnoho humorných historek a zážitků. Herec Jan Novák, představitel svérázného šéfa, prozradil, že jedna z nejnáročnějších scén se odehrávala na raftech. "Nikdo z nás nebyl zrovna zkušený vodák, a tak jsme se spíš topili, než pádlovali," smál se Novák. "Režisér byl ale neúprosný a záběry se musely opakovat, dokud nevypadaly alespoň trochu věrohodně." Ani herečka Petra Dvořáková, která ve filmu ztvárnila roli stresované manažerky, nezůstala pozadu. "Při natáčení scény u táboráku jsem se málem vznítila," svěřila se. "Kolegové mi nechtěně přiložili do ohně moc dřeva a já seděla v první řadě." Naštěstí se nikomu nic nestalo a historka z natáčení se stala oblíbenou historkou, kterou herci rádi vyprávějí dodnes. I přes drobné karamboly a náročné scény si herci natáčení filmu "Jedeme na teambuilding" užili a shodují se, že jim dalo mnoho cenných zkušeností a zážitků.

Rozhovory s herci a tvůrci

„Natáčení „Jedeme na teambuilding“ byla jízda, a to doslova," směje se Matěj Hádek, představitel svérázného ajťáka Honzy. "Scéna s oním nechvalně proslulým splavem, to bylo něco! Všichni nacpaní v raftě, křik, zmatek a režisér řve: 'Ještě jednou a líp!' A my už byli durch promočení a promrzlí." I Anna Polívková, filmová Eliška, vzpomíná na natáčení s úsměvem: "Vznikla tam mezi námi úžasná energie. Byli jsme jako jedna velká rodina, i když teda mírně dysfunkční," dodává se smíchem. "Hodně scén se improvizovalo, takže jsme se u toho fakt bavili. A myslím, že to je na filmu vidět." Režisér Petr Vrba si herecké obsazení nemůže vynachválit: "Hledal jsem typy, ne jen hezké tváře. A to se povedlo. Matěj, Anna, ale i ostatní, ti všichni do filmu vnesli kus sebe a vytvořili uvěřitelné postavy, se kterými se diváci můžou ztotožnit." A jaký je podle tvůrců hlavní poselství filmu? "Že i když je život někdy pořádný teambuilding, plný překážek a trapasů, tak se s tím dá poprat. A hlavně, že sranda musí bejt!" uzavírá s úsměvem režisér.

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor:

Tagy: jedeme na teambuilding herci | herci filmu jedeme na teambuilding