Nejlepší Filmy 2022 CZ Dabing: Co Nesmíte Minout

Filmy 2022 Cz Dabing

Nejlepší filmy 2022 s dabingem

Rok 2022 nám nadělil spoustu filmových zážitků a mnohé z nich si můžeme vychutnat s pohodlím českého dabingu. Ať už jste fanoušky akčních trháků, dojemných dramat nebo animovaných příběhů, v roce 2022 si každý přišel na své. Mezi filmy s českým dabingem, které sklidily velký divácký úspěch, patří například dobrodružný film "Uncharted", který nás zavedl do světa lovců pokladů. Fanoušci komiksů si pak přišli na své s filmem "The Batman", kde se v hlavní roli představil Robert Pattinson. Pro rodiny s dětmi byl skvělou volbou animovaný film "Mimoni: Padouchův vzestup", který bavil malé i velké diváky. A pokud máte rádi napětí, thriller "Smrt na Nilu" s hvězdným obsazením vás zaručeně chytil do svých osidel. Kromě těchto filmových hitů se v roce 2022 objevila i řada dalších skvělých filmů s českým dabingem, které stojí za zhlédnutí. Ať už dáváte přednost komediím, romantickým filmům nebo historickým dramatům, v nabídce kin a streamovacích služeb si určitě najdete to své.

Akční trháky s českým dabingem

Rok 2022 byl na filmové trháky opravdu bohatý a fanoušci akčních filmů si přišli na své. Pro ty, kteří dávají přednost českému dabingu, tu máme shrnutí těch nejlepších kousků. "Top Gun: Maverick" s Tomem Cruisem v hlavní roli nás vrátil do kokpitu stíhaček a nadchl dechberoucími leteckými scénami. "Jurský svět: Nadvláda" završil dinosauří ságu epickým dobrodružstvím, které nás vzalo na cestu kolem celého světa. "Uncharted" s Tomem Hollandem v roli mladého Nathana Drakea pak potěšil fanoušky herní předlohy a nabídl napínavou jízdu za ztraceným pokladem. "The Batman" s Robertem Pattinsonem v roli netopýřího hrdiny přinesl temnější pohled na známého komiksového hrdinu a ohromil strhující atmosférou. A pokud jste toužili po pořádném fantasy, "Thor: Láska jako hrom" s Chrisem Hemsworthem a jeho charismatickým Thórem vás rozhodně nezklamal. Všechny tyto filmy a mnoho dalších akčních trháků z roku 2022 si můžete užít s kvalitním českým dabingem, který vám zprostředkuje filmový zážitek naplno.

Animované filmy pro celou rodinu

Rok 2022 byl pro animované filmy opravdu plodný! Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu s českým dabingem, máte z čeho vybírat. Děti i dospělé uchvátil například dobrodružný příběh o roztomilém modrém ježkovi „Sonic 2“. Pro milovníky dinosaurů tu byl „Jurský svět: Nadvláda“, kde se naplno projevila síla animace při zobrazení prehistorických tvorů. Fanoušci grotesky se bavili u „Mimouna“, který se vrátil na plátna kin v plné síle. Rodinnou pohodu navodily i animované pohádky. „Já, Králík“ si získal srdce diváků humorem i dojemným příběhem a „Zpívej 2“ rozhýbal kina skvělou hudbou a chytlavými písničkami. Ať už dáváte přednost dobrodružství, humoru nebo dojemným příběhům, v roce 2022 si každý našel svůj oblíbený animák s českým dabingem.

filmy 2022 cz dabing

Rok 2022 byl ve filmu silný, ale teprve český dabing mu vdechl duši a otevřel ho naplno i nám, co nejsme polyglotní filmoví fajnšmekři.

Horory a thrillery s českým hlasem

Čeští diváci si rádi užívají filmy v rodném jazyce, a to horory a thrillery nejsou výjimkou. Rok 2022 přinesl spoustu napínavých snímků, které si můžeme vychutnat s českým dabingem. Mezi nejvýraznější horory patřil například "Barbarian", který diváky děsil klaustrofobickou atmosférou a nepředvídatelným dějem. Thriller "The Black Phone" zase vsadil na psychologické napětí a skvělý výkon Ethana Hawkeho. Fanoušci hororové klasiky si pak přišli na své s novým zpracováním "Halloween Ends", které završilo novodobou trilogii o vraždícím Michaelovi Myersovi.

Kromě zmíněných titulů vyšla v roce 2022 celá řada dalších hororů a thrillerů s českým dabingem. Namátkou můžeme zmínit snímky jako "Nope", "Smile", "The Menu" nebo "Scream". Ať už preferujete krvavé horory, psychologické thrillery nebo slasher filmy, v roce 2022 jste si určitě přišli na své. České dabingové studio odvedly skvělou práci a díky nim si můžeme naplno užít atmosféru a napětí těchto filmů.

Sci-fi a fantasy s českým dabingem

Rok 2022 byl pro fanoušky sci-fi a fantasy filmů s českým dabingem štědrý. Na plátnech kin i obrazovkách se objevila řada očekávaných trháků i nezávislých snímků. Mezi nejvýraznější počiny patřil bezpochyby druhý díl filmové adaptace Duny, který diváky opět vtáhl do fascinujícího světa pouštní planety Arrakis. Fanoušky komiksů potěšila marvelovka Thor: Láska jako hrom, která s humorem sobě vlastním rozvíjela příběh boha hromu. Temnější atmosféru nabídl nový Batman s Robertem Pattinsonem v hlavní roli, který se s úspěchem ujal role tajemného ochránce Gothamu.

Ani fanoušci seriálů nepřišli zkrátka. Streamovací platformy Netflix, HBO Max a Disney+ nabídly řadu novinek i pokračování oblíbených sérií. Hned zkraje roku se fanoušci dočkali druhé série Zaklínače, která se těšila velké popularitě. Velký ohlas sklidila i mysteriózní novinka Půlnoční klub od Mika Flanagana, autora úspěšného seriálu Dům na kopci. Pro fanoušky Star Wars byl pak opravdovým svátkem seriál Andor, který nabídl temnější a realističtější pohled na svět Hvězdných válek.

filmy 2022 cz dabing

Český dabing si i v roce 2022 udržel vysokou úroveň a k filmům a seriálům tak měli čeští diváci přístup v té nejlepší možné kvalitě.

Srovnání dostupnosti filmů z roku 2022 s českým dabingem
Distributor Počet filmů s CZ dabingem
Netflix Vysoký (odhad: 80%+)
HBO Max Střední (odhad: 50-70%)
Apple TV+ Nízký (odhad: <30%)

Dokumenty s českým komentářem

V roce 2022 se na plátnech kin a streamovacích platformách objevila spousta skvělých dokumentů, které nám přiblížily fascinující příběhy, historické události i závažná témata. Pro ty z vás, kteří dávají přednost sledování filmů s českým dabingem, máme dobrou zprávu! Mnoho z těchto dokumentů je dostupných i s českým komentářem, takže si je můžete užít bez nutnosti číst titulky. Mezi filmy z roku 2022 s českým dabingem patří například dokumentární série o přírodě od renomovaných tvůrců, strhující sonda do světa sportu, ale i dokumenty s kontroverzní tematikou, které vyvolaly řadu diskusí. Ať už vás zajímají jakékoliv oblasti, v nabídce dokumentů s českým dabingem z roku 2022 si jistě vyberete. Stačí se jen porozhlédnout v programech televizních stanic, online videotékách nebo na DVD.

Kde sledovat filmy z roku 2022

Hledáte, kde si pustit ty nejlepší filmy z roku 2022 s českým dabingem? Máte na výběr z několika možností. Streamovací giganti jako Netflix, HBO Max a Disney+ nabízí širokou škálu filmů s českým dabingem, včetně některých z největších hitů roku 2022. Pokud hledáte konkrétnější tituly, vyzkoušejte platformy jako Apple TV+ nebo Amazon Prime Video.

Pro ty, kteří preferují jednorázové půjčení, jsou tu online videopožičovny jako Google Play a iTunes. Nabízí jak novinky, tak i starší filmy z roku 2022 s českým dabingem za poplatek za zhlédnutí.

Nezapomeňte také na klasické DVD a Blu-ray disky. Mnohé filmy z roku 2022 jsou již dostupné v prodeji s českým dabingem.

Ať už zvolíte jakoukoli možnost, užijte si filmové pecky z roku 2022 s českým dabingem v pohodlí domova!

Streamovací služby s českým dabingem

V roce 2022 se roztrhl pytel s filmy s českým dabingem na streamovacích platformách. Netflix, HBO Max, Disney+ a další se předhánějí v nabídce filmů pro české diváky. Není divu, český dabing je stále velmi populární a pro mnoho lidí představuje pohodlnější způsob sledování filmů.

filmy 2022 cz dabing

Netflix boduje s širokou nabídkou filmů různých žánrů, od akčních trháků až po romantické komedie. HBO Max sází na kvalitu a nabízí filmy od oceňovaných režisérů. Disney+ zase potěší rodiny s dětmi s nabídkou animovaných filmů a pohádek.

Kromě klasických hollywoodských filmů se na streamovacích platformách objevují i filmy z jiných koutů světa. České titulky už nejsou jedinou možností, jak se podívat na filmy z Francie, Španělska nebo třeba Jižní Koreje.

Výběr je opravdu široký a každý si najde to své. Stačí si jen vybrat platformu a žánr a užít si filmový večer s českým dabingem.

Blu-ray a DVD s filmy z roku 2022

Rok 2022 byl nabitý filmovými trháky a mnohé z nich si už teď můžete vychutnat i v pohodlí domova na Blu-ray a DVD s českým dabingem. Ať už jste fanoušky akčních thrillerů, dojemných dramat nebo rodinných komedií, v nabídce si zaručeně najdete to své. Pro milovníky napětí a akce doporučujeme například "The Batman" s Robertem Pattinsonem v hlavní roli, který přináší temný a syrový pohled na slavného komiksového hrdinu. Pokud dáváte přednost sci-fi, nenechte si ujít "Duna", epické dobrodružství odehrávající se na pouštní planetě Arrakis. Pro fanoušky animovaných filmů je tu pak "Rodina Addamsových 2", která slibuje pořádnou dávku černého humoru a zábavy pro celou rodinu. Ať už si vyberete jakýkoli film, Blu-ray a DVD s českým dabingem vám zaručí ten nejlepší filmový zážitek i u vás doma.

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor:

Tagy: filmy 2022 cz dabing | filmy z roku 2022 s českým dabingem