Netflix předplatné: Měňte ho jednoduše podle sebe!

Netflix Změna Předplatného

Přihlášení k Netflixu

Přihlášení k Netflixu je nezbytným krokem pro správu vašeho předplatného, včetně jeho změny. Po otevření webové stránky Netflixu nebo aplikace v chytré televizi, telefonu či tabletu klikněte na tlačítko "Přihlásit se". Zadejte e-mailovou adresu a heslo, které jste použili při registraci. Pokud jste heslo zapomněli, klikněte na "Zapomenuté heslo?" a postupujte podle pokynů pro jeho obnovu. Po přihlášení se dostanete na domovskou stránku Netflixu. Zde můžete procházet dostupný obsah, spravovat svůj profil a provádět změny v předplatném.

Účet a nastavení

V sekci "Účet a nastavení" na Netflixu máš plnou kontrolu nad svým předplatným. Najdeš tam přehledně zobrazené informace o svém aktuálním tarifu, datu další platby a historii plateb. Změna předplatného je otázkou pár kliknutí. Chceš si užívat filmy a seriály ve vyšším rozlišení nebo mít možnost sledovat Netflix na více obrazovkách současně? Jednoduše si vyber tarif, který ti bude nejvíc vyhovovat. Netflix ti dává možnost kdykoliv změnit tarif na vyšší i nižší podle tvých aktuálních potřeb a preferencí. Změna se projeví ihned a ty tak můžeš bez přerušení pokračovat ve sledování oblíbeného obsahu. Nezapomeň, že změna tarifu se projeví na další fakturační období.

Změna Plánu

Netflix ti dává svobodu si svůj zážitek upravit podle sebe, a to včetně předplatného. Ať už chceš streamovat ve vyšším rozlišení, přidat další obrazovky, nebo naopak ušetřit pár korun a zvolit si levnější variantu, změna plánu je snadná a rychlá. Stačí se přihlásit ke svému účtu, jít do sekce "Účet" a tam najdeš možnost "Změnit plán". Vyber si ten, který ti nejvíc vyhovuje, potvrď změnu a je to!

Předplatné Cena Rozlišení Počet obrazovek Další funkce
Basic CZK [cena] SD (480p) 1 -
Standard CZK [cena] HD (1080p) 2 -
Premium CZK [cena] 4K + HDR 4 Stahování filmů a seriálů

Pamatuj, že změna plánu se projeví hned a bude se týčit i dalšího zúčtovacího období. Pokud přecházíš na dražší variantu, rozdíl v ceně ti bude naúčtován hned. Naopak, pokud přecházíš na levnější variantu, rozdíl ti bude přičten k tvému účtu a použit na uhrazení další platby. Netflix ti dává možnost si vše vyzkoušet a najít si ten nejlepší plán přesně pro tebe.

Výběr Nového Plánu

Netflix nabízí několik streamovacích plánů, ze kterých si můžete vybrat. Pokud vám váš stávající plán nevyhovuje, můžete ho snadno změnit. Možná chcete ušetřit peníze přechodem na levnější plán, nebo si naopak chcete užít filmy a seriály ve vyšší kvalitě s prémiovým předplatným. Ať už je váš důvod jakýkoli, změna předplatného na Netflixu je rychlá a jednoduchá.

Jak změnit plán Netflix

  1. Přihlaste se ke svému účtu Netflix.
  2. Na domovské stránce klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a z rozbalovací nabídky vyberte "Účet".
  3. Na stránce s nastavením účtu najdete sekci "Předplatné a fakturace". Zde uvidíte svůj aktuální plán a jeho cenu.
  4. Chcete-li ho změnit, klikněte na tlačítko "Změnit plán". Netflix vám zobrazí všechny dostupné plány s jejich specifikacemi, jako je cena, rozlišení obrazu a počet zařízení, na kterých můžete Netflix sledovat současně.
  5. Vyberte si plán, který vám nejlépe vyhovuje, a klikněte na tlačítko "Pokračovat" nebo "Potvrdit změnu".

Změna se projeví okamžitě a vy budete moci začít využívat výhod svého nového předplatného. Pokud přecházíte na dražší plán, bude vám rozdíl v ceně naúčtován v dalším fakturačním období. Pokud naopak přecházíte na levnější plán, změna se projeví až v dalším fakturačním období a do té doby budete moci využívat výhod svého stávajícího plánu.

Potvrzení Změny

Netflix vám umožňuje jednoduše spravovat vaše předplatné, včetně jeho změny. Po provedení změny, ať už se jedná o upgrade na vyšší tarif s více obrazovkami nebo naopak přechod na levnější variantu, vám Netflix vždy zašle potvrzení. Toto potvrzení slouží jako důkaz o provedené změně a obsahuje důležité informace, jako je nový tarif, jeho cena a datum, od kdy bude změna platná. Potvrzení obvykle dorazí na emailovou adresu, kterou máte propojenou se svým účtem Netflix. Pokud email nevidíte, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou. V případě, že ani tam email nenajdete, doporučujeme kontaktovat zákaznickou podporu Netflixu, která vám s případnými dotazy ráda pomůže.

Srovnání tarifů Netflix
Tarif Rozlišení Počet zařízení Cena (Kč/měsíc)
Basic SD (480p) 1 199
Standard Full HD (1080p) 2 259
Premium Ultra HD (4K) + HDR 4 319

Užij si Netflix!

Netflix je super, že jo? Ale co když chceš trochu změnit, jak si ho užíváš? Třeba chceš z Basic předplatného na Standard, abys mohl koukat ve vyšší kvalitě, nebo naopak z Premium na Standard, abys ušetřil pár korun. Nebo chceš zrušit další profil, který už nikdo nepoužívá? Žádný stres, změna předplatného na Netflixu je hračka! Stačí se přihlásit ke svému účtu, najít sekci "Účet" a tam už uvidíš možnost "Změnit předplatné". Netflix ti ukáže všechny dostupné možnosti a ceny, takže si můžeš v klidu vybrat, co ti nejvíc vyhovuje. Ať už chceš upgradovat, downgradovat nebo úplně zrušit, Netflix ti to umožní bez zbytečných otázek. Tak si užij svoje oblíbené filmy a seriály přesně tak, jak chceš!

Změna Ihned Aktivní

Netflix je super flexibilní, co se týče předplatného. To znamená, že změna tvého tarifu je hračka a projeví se okamžitě. Chceš upgradovat na tarif s vyšším rozlišením nebo více obrazovkami? Stačí pár kliknutí a můžeš si užívat filmy a seriály v ještě lepší kvalitě. A pokud potřebuješ ušetřit, downgrade na levnější tarif je stejně snadný.

Pamatuj ale, že když upgraduješ tarif, změna se projeví hned a budeš okamžitě platit novou cenu. Naopak, když přecházíš na levnější tarif, změna se projeví až po skončení tvého aktuálního fakturačního období. Do té doby si můžeš užívat výhod původního tarifu. Takže žádný strach, Netflix ti nedá nic zadarmo, ale dává ti možnost si předplatné upravit přesně podle tvých potřeb a to kdykoliv se ti to hodí.

Poměrná Platba

Poměrná platba hraje roli, pokud se rozhodnete pro změnu předplatného Netflixu během fakturačního období. Řekněme, že přecházíte z dražšího tarifu na levnější. V takovém případě vám Netflix vrátí poměrnou částku za nevyužité dny dražšího tarifu. Tato částka se obvykle automaticky odečte od vašeho dalšího vyúčtování. Naopak, pokud přecházíte na dražší tarif, bude vám naúčtována poměrná částka za zbývající dny do konce vašeho fakturačního cyklu.

Změna předplatného na Netflixu je jednoduchá. Stačí se přihlásit ke svému účtu, přejít do sekce "Účet" a vybrat možnost "Změnit tarif". Zde uvidíte dostupné tarify a jejich ceny. Po výběru nového tarifu potvrďte změnu a je hotovo. Vaše nové předplatné se projeví okamžitě a poměrná platba bude vypořádána automaticky.

Snížení Plánu

V některých případech možná budete chtít ušetřit pár korun a zvolit si levnější předplatné Netflixu. Dobrá zpráva je, že Netflix umožňuje změnu tarifu kdykoli během fakturačního cyklu. Ať už vám nevyhovuje cena, obsah, nebo prostě jen chcete vyzkoušet něco jiného, ​​změna předplatného je snadná a rychlá.

Stačí se přihlásit ke svému účtu Netflix, přejít do sekce "Účet" a vybrat možnost "Změnit tarif". Zobrazí se vám přehled dostupných tarifů s jejich cenami a funkcemi. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje, a potvrďte změnu.

netflix změna předplatného

Pamatujte, že pokud přecházíte na levnější tarif, změna se projeví až od dalšího fakturačního období. Do té doby budete mít stále přístup k obsahu a funkcím vašeho stávajícího tarifu. Naopak, pokud přecházíte na dražší tarif s více funkcemi, změna se projeví okamžitě a vy si budete moci užít nové výhody ihned. Netflix vám dává flexibilitu a kontrolu nad vaším předplatným, abyste si mohli vybrat tu nejlepší variantu pro vaše potřeby a rozpočet.

Zrušení Předplatného

Chceš dát Netflixu na chvíli sbohem nebo jenom zkusit jiný tarif? Žádný problém, zrušení předplatného je otázkou pár kliknutí. Stačí se přihlásit ke svému účtu, najít sekci "Účet" a tam zvolit možnost "Zrušit členství". Neboj se, Netflix se tě bude snažit udržet a nabídne ti třeba levnější tarif. Pokud jsi ale rozhodnutý, stačí potvrdit zrušení a máš hotovo. Netflix ti bude fungovat až do konce tvého fakturačního období, takže o nic nepřijdeš. Až si budeš chtít zase užívat filmy a seriály, stačí se kdykoli znovu přihlásit a obnovit předplatné. Všechny tvé preference a doporučení na tebe budou trpělivě čekat.

Publikováno: 27. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor:

Tagy: netflix změna předplatného | jak změnit předplatné na netflixu