Šantovka Olomouc: Víc než jen nákupy!

Šantovka Olomouc

Nákupy pro každý vkus a rozpočet

Šantovka Olomouc se pyšní titulem největšího nákupního centra v Olomouci a právem. Na ploše přesahující 40 000 metrů čtverečních najdete nepřeberné množství obchodů, restaurací a zábavních podniků. Ať už sháníte nejnovější módní trendy, elektroniku, sportovní vybavení nebo jen chcete v klidu nakoupit potraviny, Šantovka vás nezklame. Díky široké škále značek, od těch nejluxusnějších po ty dostupnější, si tu vybere opravdu každý bez ohledu na svůj rozpočet. Pro rodiny s dětmi je tu připraveno dětské hřiště a mnoho obchodů s dětským zbožím. Nákupní centrum v Olomouci, konkrétně Šantovka, se tak stává ideálním místem pro strávení volného času s celou rodinou.

Trendy móda a doplňky

Šantovka Olomouc se pyšní širokou nabídkou obchodů s módou a doplňky, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Najdete zde jak zavedené značky s dlouholetou tradicí, tak i nové trendy a mladé designéry. Ať už hledáte elegantní outfit do práce, pohodlné oblečení na volný čas nebo originální kousky, které podtrhnou váš styl, v Šantovce si zaručeně vyberete. Nákupní centrum v Olomouci je skvělým místem, kde můžete strávit příjemné odpoledne s přáteli a zároveň si dopřát trochu toho módního rozmazlování.

Dětský ráj plný zábavy

Šantovka Olomouc, to není jen tak ledajaké nákupní centrum v Olomouci. Je to místo, kde se celá rodina zabaví na dlouhé hodiny. Děti se můžou vyřádit v obřím dětském koutku plném prolézaček, skluzavek a dalších atrakcí. Ať už je vaše ratolest malý dobrodruh nebo princezna, zábava je zaručena. Pro ty nejmenší je tu připravený koutek s měkkými kostkami a hračkami, kde si můžou hrát v bezpečí. A co teprve narozeninové oslavy? Šantovka nabízí možnost uspořádat nezapomenutelnou party s animátory a spoustou zábavy. Rodiče si mezitím můžou v klidu nakoupit nebo si dát něco dobrého v některé z mnoha restaurací a kaváren. Šantovka myslí na celou rodinu a nabízí tak zábavu i odpočinek pro všechny.

Gastronomie pro labužníky

Šantovka Olomouc, to není jen tak ledajaké nákupní centrum v Olomouci. Kromě široké nabídky módy, elektroniky a dalších nezbytností skrývá i ráj pro chuťové pohárky. Ať už máte chuť na rychlou svačinku nebo poklidný gurmánský zážitek, Šantovka vás nezklame. Na své si přijdou milovníci klasické české kuchyně, italských specialit, asijských chutí i svěžího sushi. Dáte si raději šťavnatý burger, křupavou pizzu, nebo si pochutnáte na voňavém pho? A co takhle zakončit nákupy lahodnou kávou a dezertem v příjemném prostředí kavárny s výhledem? Šantovka myslí i na rodiny s dětmi. Dětské koutky a restaurace s dětským menu zaručí, že si na své přijdou i ti nejmenší. Ať už hledáte rychlé občerstvení mezi nákupy nebo si chcete užít gastronomický zážitek s přáteli, Šantovka Olomouc je tou pravou adresou.

šantovka olomouc

Relax a wellness oáza

V nákupním centru Galerie Šantovka v Olomouci sice nenajdete vyloženě wellness centrum s bazénem a saunou, ale i tak si tu na své přijdou milovníci relaxace a odpočinku. Po náročném dni stráveném nákupem v obchodech jako je H&M, Zara, C&A nebo Reserved, můžete načerpat novou energii v některé z kaváren či restaurací. Doporučujeme například kavárnu Costa Coffee s širokou nabídkou kávových specialit a zákusků, nebo restauraci Potrefená husa s tradiční českou kuchyní.

Pro krásu a uvolnění vašeho těla se pak můžete vydat do některého ze salónů. Najdete tu například kadeřnictví Klier, manikúru a pedikúru Nails & Beauty, nebo masáže Thai Orchidea Spa.

Galerie Šantovka tak nabízí nejen širokou škálu obchodů a služeb, ale i možnost odpočinku a relaxace pro všechny návštěvníky.

Kino zážitky pro celou rodinu

Šantovka Olomouc se pyšní nejen širokou nabídkou obchodů, ale také moderním multikinem, které slibuje nezapomenutelné filmové zážitky pro celou rodinu. Ať už jste fanoušky animovaných pohádek, napínavých thrillerů nebo romantických komedií, v multikině v Šantovce si zaručeně vybere každý. Nákupní centrum v Olomouci tak nabízí ideální kombinaci nakupování a zábavy pod jednou střechou. Po náročném dni stráveném procházením obchodů si dopřejte zasloužený odpočinek a ponořte se do světa filmu. Multikino v Šantovce disponuje nejmodernější projekční a zvukovou technikou, která vám zprostředkuje dokonalý filmový zážitek. Pohodlná sedadla a prostorné sály zaručí maximální komfort i během delších filmových projekcí. Nezapomeňte se zastavit také v kinobaru pro popcorn, nachos a osvěžující nápoje, které k návštěvě kina neodmyslitelně patří. Šantovka Olomouc a její multikino jsou zárukou skvěle stráveného volného času pro celou rodinu.

Kulturní akce a program

Šantovka Olomouc se neřadí mezi běžná nákupní centra v Olomouci. Kromě široké nabídky obchodů a restaurací se zde pravidelně konají nejrůznější kulturní akce pro malé i velké. Na své si přijdou milovníci hudby, divadla, filmu i výtvarného umění.

V průběhu roku Šantovka hostí koncerty známých i začínajících kapel, divadelní představení pro děti i dospělé a pravidelně se zde konají i oblíbené farmářské trhy s lokálními produkty. Pro filmové nadšence je zde k dispozici multikino CineStar, které promítá nejnovější filmové trháky i artové snímky.

šantovka olomouc

Šantovka myslí i na rodiny s dětmi. Pravidelně se zde konají interaktivní výstavy, workshopy a dětské dny plné zábavy a her. Děti se mohou vyřádit na venkovním hřišti nebo v dětském koutku uvnitř centra.

Návštěva Šantovky tak není jen o nakupování, ale i o příjemně stráveném čase s rodinou a přáteli v inspirativním prostředí. Aktuální program kulturních akcí a program kina najdete na webových stránkách Šantovky Olomouc.

Šantovka? To je jako kdyby se Olomouc snažila být na chvíli Prahou, ale s lepším parkováním.

Fitness centrum a zdravý životní styl

Šantovka Olomouc není jen tak ledajaké nákupní centrum v Olomouci. Kromě široké nabídky obchodů a služeb se zde nachází i moderní fitness centrum, které vám pomůže skloubit nakupování se zdravým životním stylem. Po náročném dni stráveném výběrem nového oblečení nebo elektroniky si můžete dopřát zasloužený odpočinek a zároveň udělat něco pro své zdraví. Šantovka myslí na vaše potřeby a nabízí vám možnost zkombinovat příjemné s užitečným. Tak neváhejte a dopřejte si den plný zážitků a péče o sebe sama v Šantovce Olomouc.

Široká škála služeb

Šantovka Olomouc se pyšní širokou škálou služeb, které uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Kromě nespočtu obchodů s módou, elektronikou a domácími potřebami zde najdete také širokou nabídku služeb. Potřebujete si nechat opravit boty, vyčistit oděv v čistírně nebo si nechat vyrobit klíče? Žádný problém! Šantovka myslí na vše a nabízí vám tyto služby pohodlně a na jednom místě.

Po náročném dni si můžete dopřát relaxaci v některém z mnoha salonů krásy, nechat se ostříhat v kadeřnictví nebo si dopřát masáž. Děti se zabaví v dětském koutku, zatímco vy si vychutnáte šálek kávy v kavárně s výhledem na město. Šantovka Olomouc je zkrátka ideálním místem pro strávení volného času s rodinou a přáteli.

Nákupní centrum v Olomouci, jakým je Šantovka, se stalo synonymem pro komplexní zážitek z nakupování a trávení volného času. Díky široké škále služeb, které jdou nad rámec běžné nabídky obchodů, si Šantovka získala srdce mnoha Olomoučanů a stala se oblíbeným místem pro setkávání a relaxaci.

Parkování bez stresu

V Šantovce, jednom z nejoblíbenějších nákupních center v Olomouci, nemusíte mít obavy z parkování. S více než 1 400 parkovacími místy, z toho 900 v krytých garážích, vždy najdete to správné místo pro váš vůz. Prvních 90 minut parkování je navíc zcela zdarma, takže máte dostatek času na pohodlný nákup. A pokud se zdržíte déle? Žádný problém! Za každou další započatou hodinu zaplatíte pouze 20 Kč. V Šantovce myslíme i na rodiny s dětmi. K dispozici jsou pro ně vyhrazená parkovací místa, která jsou širší a nacházejí se blíže vchodům do centra. Parkování v Šantovce je tak bezproblémové a pohodlné.

šantovka olomouc Srovnání nákupních center v Olomouci Vlastnost Šantovka Olomouc Galerie Moritz Počet obchodů 120+ 60+ Přítomnost kina Ano Ne

Šantovka: Místo setkávání

Šantovka v Olomouci se stala víc než jen nákupním centrem. Je to místo, kde se potkávají přátelé na kávě, rodiny s dětmi si užívají zábavu v dětském koutku a milovníci kultury si vychutnávají promítání v letním kině. Široká škála obchodů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a pestrá nabídka restaurací a kaváren zaručuje gurmánský zážitek pro každého. Šantovka zkrátka žije od rána do večera a nabízí program pro všechny generace.

Prostor Šantovky je navržen tak, aby se v něm lidé cítili příjemně a uvolněně. Moderní architektura se snoubí s prvky zeleně a vytváří tak harmonické prostředí. Návštěvníci oceňují i ​​dobrou dostupnost, ať už autem nebo městskou hromadnou dopravou. Šantovka se tak stala oblíbeným místem setkávání obyvatel Olomouce i návštěvníků města.

Inspirace pro váš volný čas

Šantovka Olomouc není jen tak ledajaké nákupní centrum v Olomouci. Je to místo, kde můžete trávit svůj volný čas mnoha způsoby. Potřebujete nakoupit oblečení, elektroniku nebo třeba nový nábytek? V Šantovce najdete širokou škálu obchodů pro každý vkus a rozpočet. Po náročném dni si zasloužíte relax. Zajděte si na film do multikina Cinestar, kde si užijete nejnovější filmové trháky. Pro milovníky aktivního odpočinku je tu fitness centrum, kde si můžete zacvičit a dát si do těla. A co teprve gurmánské zážitky? V Šantovce najdete restaurace s rozmanitou nabídkou jídel, od české klasiky po exotické speciality. Nezapomeňte ani na vaše ratolesti. Dětský koutek jim poskytne spoustu zábavy, zatímco vy si v klidu nakoupíte. Ať už hledáte zábavu, relaxaci nebo jen příjemně strávený čas s rodinou a přáteli, Šantovka Olomouc je tím pravým místem.

šantovka olomouc

Olomoucká dominanta s duší

Šantovka se stala nedílnou součástí Olomouce a místem, kde se snoubí moderní architektura s pulzujícím životem. Toto nákupní centrum v srdci Olomouce se pyšní nejen širokou nabídkou obchodů a služeb, ale také jedinečnou atmosférou, která láká k posezení s přáteli, rodinou nebo jen k příjemné procházce. Šantovka není jen místem nákupů, ale také centrem společenského dění. Pravidelně se zde konají nejrůznější akce, výstavy a kulturní programy pro malé i velké. Gastronomická scéna Šantovky potěší i ty nejnáročnější gurmány. Od rychlého občerstvení po restaurace s nabídkou světové kuchyně, každý si zde najde to své. Šantovka v Olomouci je zkrátka místem, kde se snoubí nákupy, zábava a relaxace v jeden harmonický celek.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: lifestyle

Autor:

Tagy: šantovka olomouc | nákupní centrum v olomouci