Vánoční TV program: To nejlepší ze zábavy pod stromečkem

Tv Program Na Vanoce

Pohádky pro malé i velké

Vánoce bez pohádek? Nepředstavitelné! Televizní program na Vánoce je jimi doslova přeplněný a my se můžeme těšit na klasiku i novinky. Pro nejmenší diváky jsou připravené pohádky s jednoduchým dějem a chytlavými písničkami, jako například "O pejskovi a kočičce", "Krteček" nebo "Pat a Mat". Starší děti se můžou začíst do příběhů o statečných princích a krásných princeznách, jako je "Tři oříšky pro Popelku", "Pyšná princezna" nebo "Princezna ze mlejna". A na své si přijdou i dospělí! Pro ně jsou připravené pohádky s hlubším příběhem a humorem, který ocení spíše dospělí, například "S čerty nejsou žerty", "Anděl Páně" nebo "Tři veteráni". Ať už si vyberete jakoukoli pohádku, přejeme vám příjemné sledování a kouzelnou vánoční atmosféru!

Klasické české komedie

Vánoce bez pohádek si lze jen těžko představit, ale co takhle zpestřit si sváteční program i pořádnou dávkou smíchu? České filmové klasiky, to je jistota, která nezklame. Ať už máte chuť na bláznivé eskapády pánů Vorlíčka a Smoljaka ve filmu Jáchyme, hoď ho do stroje!, nebo dáváte přednost laskavému humoru Marie Poledňákové v komedii S tebou mě baví svět, televizní program na Vánoce jich nabízí celou řadu. Nezapomínejme ani na nestárnoucí hlášky z filmů Marečku, podejte mi pero!, Slunce, seno, jahody, nebo třeba z trilogie o rodině Homolkových. Tyto filmy baví už několik generací a jejich humor neztrácí na svém kouzlu ani po letech. Sledovat je o Vánocích s celou rodinou, to je ta pravá sváteční pohoda. Ať už zvolíte jakoukoli klasiku, zaručeně si užijete spoustu zábavy a příjemně si zkrátíte čekání na Ježíška.

Vánoční filmové trháky

Vánoce bez pohádek a filmů? Nepředstavitelné! Televizní stanice si to moc dobře uvědomují a na sváteční období si pro nás každoročně chystají bohatou nadílku filmových trháků. Ať už máte rádi klasické české pohádky, romantické komedie nebo napínavé thrillery, na své si přijde opravdu každý.

Už tradičně se můžeme těšit na nestárnoucí klasiky jako Tři oříšky pro Popelku, Mrazík nebo Sám doma. Tyto filmy k Vánocům neodmyslitelně patří a pro mnohé z nás jsou symbolem pohody a rodinné atmosféry.

Vedle pohádek a rodinných filmů se ale v televizním programu objeví i řada zahraničních trháků. Fanoušci akčních filmů se můžou těšit na série jako Rychle a zběsile nebo Mission: Impossible, milovníci fantasy si zase užijí Pána prstenů nebo Harryho Pottera.

Ať už si vyberete jakýkoli film, nezapomeňte si k němu připravit něco dobrého na zub a užijte si vánoční pohodu naplno.

tv program na vanoce

Koncerty a hudební pořady

Vánoce bez pohádek si lze jen těžko představit, ale co teprve bez hudby? Naštěstí se televizní program na Vánoce jen hemží koncerty a hudebními pořady pro všechny věkové kategorie i hudební chutě. Klasiku si vychutnáte s Českou televizí, která tradičně vysílá štědrovečerní mši z Vatikánu, ale i koncerty vánoční hudby v podání předních českých orchestrů a pěveckých sborů. Pokud máte raději lidovou muziku, nenechte si ujít speciální vánoční vydání oblíbených pořadů jako Repete nebo České besedy. Pro milovníky modernějších žánrů jsou tu pak koncerty popových hvězd, rockové legendy i hip hopové party, které vám zpříjemní sváteční atmosféru. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli žánr, televizní program na Vánoce vám zaručeně nabídne hudební zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Dokumenty s vánoční tématikou

Vánoce bez pohádek a filmů s vánoční atmosférou? Nepředstavitelné! Televizní stanice si to moc dobře uvědomují a na sváteční období si pro nás chystají bohatou nadílku. Ať už máte rádi klasiku jako Tři oříšky pro Popelku nebo pohádky z produkce Walta Disneye, na své si přijde každý. Televizní program na Vánoce je nabitý od rána do večera a nabízí pestrou škálu žánrů. Kromě pohádek se můžete těšit na romantické komedie, rodinné filmy, ale i napínavé thrillery pro silnější povahy. Pro ty, kteří dávají přednost spíše dokumentární tvorbě, jsou připraveny pořady o vánočních tradicích, zvycích a historii Vánoc. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli program, přejeme vám krásné a pohodové prožití vánočních svátků u televizních obrazovek.

Zábavné show pro celou rodinu

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, a co by mohlo být lepší než si užít tento čas s rodinou u sledování zábavného televizního programu? Televize o Vánocích nabízí pestrou škálu pohádek, filmů a show pro malé i velké. Pro ty nejmenší jsou připraveny klasické české pohádky jako Tři oříšky pro Popelku nebo Pyšná princezna, ale i zahraniční animované filmy. Starší děti a dospělí se můžou těšit na filmové premiéry, komedie nebo romantické filmy. Vánoční televizní program ale nabízí mnohem víc než jen pohádky a filmy. Můžete se těšit na speciální vánoční díly oblíbených seriálů, zábavné show s hudebními vystoupeními a koncerty vánoční hudby. Nezapomeňte si projít televizní program a vybrat si to nejlepší pro vaši rodinu.

Pořady pro milovníky vaření

Vánoce bez pohádek a pohádek bez cukroví? To si snad ani neumíme představit! A co teprve bez inspirace z televizních obrazovek? I letos se můžete těšit na pořádnou porci kulinářských show, které vám zpříjemní čekání na Ježíška. Ať už máte chuť na tradiční vánoční cukroví, nebo chcete vyzkoušet něco nového a originálního, v televizním programu si určitě vyberete.

tv program na vanoce

Pro milovníky klasiky se vracejí oblíbené pořady jako "Peče celá země" s vánočním specials, kde se utkají ti nejlepší cukráři z předchozích řad. Chybět nebude ani "Kluci v akci" s vánočním menu plným lahodných pokrmů, které zvládnou i ti méně zkušení kuchaři. Pro ty, kteří hledají inspiraci z celého světa, připravila televize speciální vánoční vydání pořadu "Svět na talíři", kde ochutnáte vánoční speciality z různých koutů světa.

Pokud máte rádi soutěže, nenechte si ujít napínavou show "Nejlepší vánoční cukroví", kde o titul nejlepšího cukráře bojují amatérští pekaři. A pro ty nejmenší je připravený pohádkový pořad "Vaření s vílou Amálkou", kde se děti naučí připravovat jednoduché a chutné vánoční dobroty.

Takže si připravte zápisníky, tužky a hlavně dobrou náladu a nechte se inspirovat těmi nejlepšími kuchaři a cukráři. Přejeme vám krásné a chutné Vánoce!

Sportovní přenosy na svátky

Vánoce jsou svátky klidu a pohody, ale také skvělou příležitostí užít si bohatou nabídku sportovních přenosů v televizi. Televizní program na Vánoce a televizní program na svátky jsou doslova nabité sportem pro celou rodinu.

Televizní program na Vánoce
Kanál Datum Čas Pořad
ČT1 24. 12. 19:00 Vánoční poselství prezidenta republiky
Nova 24. 12. 20:00 Tři oříšky pro Popelku
Prima 25. 12. 13:00 Mrazík

Fanoušci ledního hokeje se můžou těšit na tradiční porci zápasů NHL, ale i na zápasy české extraligy. Vyběrají si přenosy z mistrovství světa juniorů v hokeji, kde budou bojovat o medaile i čeští mladíci. Fotbaloví nadšenci nepřijdou zkrátka. Anglická Premier League má na programu atraktivní sváteční kolo, které slibuje napínavé souboje až do posledních minut. Milovníci zimních sportů si přijdou na své díky přenosům ze Světového poháru v biatlonu, skocích na lyžích nebo běhu na lyžích. Vánoční atmosféru si užijí i u závodů v alpském lyžování. Nezapomíná se ani na fanoušky basketbalu a NBA, kteří můžou sledovat zápasy nejlepších basketbalistů světa. Televizní program na Vánoce a televizní program na svátky zkrátka nabízí sportovní lahůdky pro všechny.

tv program na vanoce

Novinky a premiéry na Vánoce

Vánoce se blíží a s nimi i hojnost vánočních pořadů v televizi. Na co se můžete těšit letos? České televize si pro vás připravila tradiční pohádky jako Tři oříšky pro Popelku, Pyšná princezna nebo Mrazík. Nebude chybět ani štědrovečerní pohádka, jejíž název je zatím tajemstvím. Nova sází na klasické české komedie jako S tebou mě baví svět, Slunce, seno, jahody nebo Marečku, podejte mi pero! Prima potěší fanoušky Harryho Pottera, všechny díly budou během vánočních svátků k vidění. Pro milovníky pohádek bude připravena i speciální sekce s animovanými filmy. Nezapomeňte si prohlédnout programy jednotlivých stanic, ať vám neunikne nic, na co se těšíte.

Televizní maratony oblíbených seriálů

Vánoce jsou časem pohádek, ale i čas na dohánění oblíbených seriálů. Televizní stanice si to moc dobře uvědomují a připravují pro své diváky speciální programy. Na Štědrý den a během vánočních svátků se tak můžeme těšit na televizní maratony seriálů, které nás baví po celý rok.

Komediální klasiky jako Přátelé nebo Teorie velkého třesku zaručeně rozesmějí celou rodinu. Pro milovníky napětí a krimi jsou připraveny díly seriálů Specialisté nebo Kriminálka Anděl. Fanoušci historických dramat si přijdou na své s reprízami seriálů jako Borgiové nebo Koruna.

Televizní maratony oblíbených seriálů jsou skvělou příležitostí, jak si zkrátit dlouhé zimní večery a užít si sváteční atmosféru v pohodlí domova. Ať už dáváte přednost komedii, dramatu nebo krimi, v televizním programu si během vánočních svátků určitě najdete to své.

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor:

Tagy: tv program na vanoce | televizní program na vánoce