Vnitroblock kino: Letní filmová oáza v srdci Prahy

Vnitroblock Kino

Vnitroblock: Kino pod širým nebem

Vnitroblock se během letních měsíců proměňuje v magické místo pod širým nebem, kde se promítá výběr toho nejlepšího z filmové historie i současnosti. Kino ve Vnitroblocku nabízí jedinečnou atmosféru industriálního prostoru s pohodlnými sedadly, skvělým zvukem a širokou nabídkou občerstvení. Program kina je pestrý a uspokojí fanoušky všech žánrů. Na své si přijdou milovníci klasiky, artových filmů, dokumentů i hollywoodských blockbusterů. Promítání probíhají za každého počasí, v případě deště jsou k dispozici deky. Vstupenky je možné zakoupit online nebo přímo na místě. Kromě filmového programu nabízí Vnitroblock i další kulturní akce, jako jsou koncerty, divadelní představení a workshopy. Vnitroblock je ideálním místem pro letní večery s přáteli, rodinou nebo romantickou schůzku.

Srovnání Vnitroblock Kina s jinými letními kiny v Praze
Vlastnost Vnitroblock Kino Kino Aero Letní kino na Riegrových sadech
Vstupné Zdarma / Dobrovolný příspěvek Kolem 150 Kč Kolem 150 Kč
Typ projekce Digitální Digitální / 35mm Digitální
Občerstvení Ano (bar Vnitroblock) Ano (bar Aero) Ano (stánky)

Letní filmové projekce

Kino Vnitroblock, skryté v srdci pražských Holešovic, se i letos stává útočištěm pro milovníky letního kina pod širým nebem. Program kina Vnitroblock na léto slibuje pestrou škálu filmových zážitků. Návštěvníci se můžou těšit na projekce pod hvězdami, které probíhají v útulném prostředí industriálního dvora. Na programu nebudou chybět filmové klasiky, nezávislé snímky, dokumenty ani oblíbené rodinné filmy. Vnitroblock se tak stává ideálním místem pro letní filmové večery s přáteli nebo rodinou. Atmosféru dotváří i doprovodný program, který zahrnuje koncerty, DJ sety a další kulturní akce. Letní kino ve Vnitroblocku je zkrátka zážitek, který byste si neměli nechat ujít.

Atmosféra industriálního dvora

Kino Vnitroblock je víc než jen plátno a projektor. Je to útočiště kreativity zasazené do pulzujícího srdce industriálního dvora. Atmosféra je tu cítit na každém kroku – od cihlových zdí a ocelových konstrukcí až po vůni čerstvé kávy z místní kavárny. Prostor dýchá historií a zároveň pulzuje energií současnosti. Právě tato jedinečná atmosféra dělá z Vnitroblocku oblíbené místo pro setkávání lidí s vášní pro film, hudbu a umění.

vnitroblock kino

Program kina je stejně pestrý jako jeho prostředí. Promítají se tu artové filmy, nezávislé snímky i dokumenty, které byste jinde jen těžko hledali. Kromě filmové projekce se tu konají také koncerty, výstavy, workshopy a další kulturní akce. Vnitroblock se tak stává platformou pro setkávání umělců a diváků, místem, kde se prolínají různé formy umění a vznikají nové inspirativní projekty.

Nezávislé a artové filmy

Kino Vnitroblock není jen tak obyčejné kino. Je to místo, kde se potkává nezávislá filmová scéna s uměleckým prostředím Holešovic. Vnitroblock sází na filmy, které byste v multiplexech hledali jen těžko. Originální snímky, festivalové lahůdky, dokumenty s přesahem a experimentální tvorba – to je jen malá ochutnávka z pestré programové nabídky.

Vnitroblock si zakládá na tom, aby divákům nabídl alternativu k mainstreamové produkci.

Kromě promítání filmů se Vnitroblock věnuje i dalším aktivitám. Pořádají se zde filmové festivaly, tematické projekce, diskuze s tvůrci a workshopy.

Dokumenty a klasiky

Kino Vnitroblock není jen tak ledajaké kino. Je to prostor, kde se potkává nezávislá scéna s osvědčenými klasikami. V rámci programu "Dokumenty a klasiky" se můžete těšit na výběr toho nejlepšího, co svět filmového plátna nabízí. Dokumentární filmy s aktuálními tématy otevírají diskuze a nutí k zamyšlení. Klasiky filmové historie zase připomínají nadčasovost příběhů a genialitu starých mistrů. Promítání probíhají v originálním znění s českými titulky, čímž si vychutnáte filmy v jejich autentické podobě. Atmosféru dotváří i samotný Vnitroblock, industriální prostor s nezaměnitelným geniem loci. Sledovat filmy v tomto prostředí je zážitkem samo o sobě. Program kina Vnitroblock se neustále obměňuje, proto doporučujeme sledovat webové stránky nebo sociální sítě, kde najdete aktuální program a informace o vstupenkách.

Doprovodný program: hudba, DJs

Kino Vnitroblock není jen o sledování filmů, ale i o prožívání atmosféry. A tu tu dotváří skvělá hudba a DJs, kteří se starají o doprovodný program. Před filmem si tak můžete vychutnat živé koncerty, po filmu si zatančit na DJ sety pod širým nebem. Vnitroblock pravidelně zve známá jména české alternativní scény, ale dává prostor i mladým a začínajícím umělcům.

Hudební dramaturgie Vnitroblocku je pestrá a originální, stejně jako samotné kino. Uslyšíte tu indie rock, elektroniku, jazz, world music a mnoho dalšího. Vnitroblock je zkrátka místem, kde se potkává film s hudbou a kde si na své přijde každý milovník kultury. Sledujte program na sociálních sítích Vnitroblocku a nenechte si ujít žádný živé koncerty ani DJ sety pod širým nebem.

vnitroblock kino

Občerstvení: bary a food trucky

Vnitroblock není jen o filmech. Před projekcí nebo po ní se stavte v některém z našich barů. Naše nabídka uspokojí i ty nejnáročnější. Na čepu se střídá výběr piv z minipivovarů, v nabídce nechybí ani klasika. Chcete-li spíše něco ostřejšího, naši barmani vám namíchají lahodný koktejl.

A co k zakousnutí? Hlad zaženete ve food trucku přímo v areálu Vnitroblocku. Ten se pravidelně obměňuje, takže si pochutnáte vždy na něčem novém. Od burgerů, přes asijskou kuchyni až po sladké palačinky, Vnitroblock uspokojí všechny chutě. Sledujte náš program a nenechte si ujít speciality od lokálních food trucků.

Vstupenky a rezervace online

Vnitroblock je známý svým netradičním prostředím a pestrým programem, který zahrnuje artové filmy, dokumenty, projekce pod širým nebem a další kulturní akce. Lístky na promítání ve Vnitroblocku si můžete snadno zakoupit online přes jejich webové stránky. Stačí si vybrat film a datum, které vám vyhovuje, a poté si zvolit svá místa v hledišti. Online rezervace je rychlá, jednoduchá a zaručí vám místo na vybraném filmu. Vnitroblock také často pořádá speciální akce, jako jsou filmové festivaly, tematické projekce nebo premiéry, na které se vyplatí sledovat předprodej. Informace o programu kina Vnitroblock a vstupenkách na jednotlivé projekce najdete vždy aktuálně na jejich webových stránkách.

Otevírací doba a vstupenky

Otevírací doba kina se řídí aktuálním programem, který se mění každý týden. Pro aktuální informace navštivte naše webové stránky nebo facebookovou stránku.

Kino otevíráme hodinu před prvním promítáním a zavíráme po skončení posledního filmu.

Vstupenky lze koupit:

  • Online přes náš rezervační systém.
  • Na místě v pokladně kina (otevřena hodinu před prvním promítáním).

Vnitroblock s programem svého kina je jako město v srdci města, plné života, barev a příběhů, které čekají na objevení.

Doprava: MHD a parkování

Vnitroblock s kinem se nachází v centru Prahy, takže doprava MHD je ideální volbou. Nedaleko se nachází zastávky tramvají a autobusů, které vás dovezou do všech koutů Prahy. Zvolte si například tramvajové linky číslo 3, 9, 14, 24 nebo autobusové linky číslo 175, 207. Pokud preferujete metro, nejbližší stanicí je Florenc (trasy B a C) nebo Náměstí Republiky (trasa B). Pro cestu z těchto stanic do Vnitroblocku si vyhraďte zhruba 10 minut chůze. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, počítejte s tím, že parkování v okolí Vnitroblocku je značně omezené a zpoplatněné. Doporučujeme využít některé z okolních parkovišť, například Parking Centrum Kotva nebo Palladium Parking. Nezapomeňte, že program kina Vnitroblock se neustále mění, proto si před návštěvou ověřte aktuální program a časy projekcí.

vnitroblock kino

Tipy na návštěvu s dětmi

Vnitroblock je skvělým místem pro rodinný výlet. Děti si zamilují promítání v kině, které nabízí program i pro ty nejmenší. Promítají se zde pohádky, animované filmy i dokumenty pro starší děti. Před filmem se můžete občerstvit v kavárně nebo restauraci, které jsou součástí Vnitroblocku. V nabídce najdete dětská jídla, sladkosti i zdravější varianty. Samotné kino je velmi útulné a pohodlné. Sedadla jsou rozmístěna tak, aby i ti nejmenší diváci dobře viděli na plátno. V létě je tu navíc možnost zhlédnout film pod širým nebem v letním kině. Vnitroblock je ideálním místem, kde strávit příjemné odpoledne s celou rodinou.

Vnitroblock: Kulturní centrum Prahy

Vnitroblock láká na promítání v netradičním prostředí industriálního prostoru. Kino Vnitroblock, součást multifunkčního kulturního centra v pražských Holešovicích, nabízí pestrý program pro filmové nadšence. Na programu kina Vnitroblock najdete výběr artových filmů, filmových klasik, dokumentů i nezávislých snímků.

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: zábava

Autor:

Tagy: vnitroblock kino | program kina vnitroblock